LOKALE UŻYTKOWE

Enzo Muratore Craft Italian Coffee – Lublin

Miałam przyjemność pracować przy kreowaniu nowego kultowego miejsca jakim będzie Restauracja Enzo Muratore Craft Italian Coffee . Całość lokalu w niezwykłej stylistyce Steam Punk .

Stal, miedź, koła zębate zegarków, elementy wyposażenia XIX-wiecznego laboratorium, lampy naftowe szkło i drewno – to tylko część przedmiotów charakterystycznych dla stylu steampunkowego . Surowa cegła i beton na ścianach , podłoga z blachy oraz drewna to wszystko wzbogaca bogata i niezwykła dekoracja w stylu steam punk 🙂 Całość tworzy niepowtarzalny klimat 🙂

Może spodobać Wam się styl steampunk, który w ostatnich latach zyskuje na popularności również za sprawą współczesnych, ale pełnych pełnych wiktoriańskich gadżetów filmów o przygodach Sherlocka Holmesa z Robertem Downeyem Jr.

Samo słowo powstało z połączenia steam – czyli pary, która stała się symbolem wieku XIX, wieku wynalazków, nazywanego również wiekiem żelaza i pary – oraz punku – spoglądającego na epokę wiktoriańską z punkową przekorą i ironią oraz świadomością ludzi z przełomu XX i XXI wieku. Bywa też określany wiktoriańskim science-fiction, które stało się popularne dzięki komiksom, grom komputerowym czy filmom. Jak obrazowo określił to scenograf Roger Morgan steampunk jest „snem przeszłości o przyszłości”.

Przemień się – salon piękności

Salon piękności na Warszawskiej Woli.Wnętrze w stylistyce „uliczny fryzjer” 🙂

Kancelaria Adwokacka w Lublinie